niedziela, 29 stycznia 2012

nowości

...a raczej powinnam rzec nowiny... po długiej nieobecności, spowodowanej pracami na innym polu (kto w taki mróz pracuje na polu?!), a tak naprawdę to miałam sporą przerwę w kręceniu na skutek złamania ręki.
W pierwszej kolejności dziękuję za wszystkie miłe komentarze i zainteresowanie moim blogiem. Pozwolę sobie na odrobinę autopromocji i zapraszam na: fotografia.ewazima.pl, strona raczkuje, ale będzie stopniowo wzbogacana w różnego rodzaju obrazy, no i odkrywa moją kolejną pasję, nie jest łatwo połączyć to wszystko w logiczną całość i w równym stopniu obdarować pożądaną estetyką, a jeszcze trudniej otrzymać od siebie samej odpowiedź, co właściwie wychodzi mi najbardziej satysfakcjonująco (ups. nie ma takiego wyrazu w słowniku języka polskiego:D), bo przecież nie będę tu narcyzować(oj, tego też nie), że najlepiej, bo do perfekcji zawsze jest 100 milowy dystans... nudzę. W każdym razie do wszystkich moich pasji linki znajdują się obok po prawej stronie:)
A prezentuję takie zwykłe kolczyki z kolekcji ELEMENT i komplet wykonany dla NATALII P. z okazji 18 urodzin (bądź szczęśliwa w życiu!)...i jeszcze na modelce:)3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Piękne kolczyki z perełkami

rocktechnika pisze...

Cudowności! Napatrzeć się nie mogę i na kolczyki z perełkami i na zawijaski :)

Katarzyna pisze...

Biżuteria z bursztynami wprost stworzona dla uroczej modelki :)